Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us
BIG BEN - ресторанно-розважальний комплекс, Мукачево
Home
Near Me
Share
Select location
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Pub, Arts & Entertainment, Brewery

BIG BEN - ресторанно-розважальний комплекс, Мукачево

Get Directions
3.2/5

725 people have been here

address

вул. Миру, 72 Mukacheve, Ukraine

hours

Open Now
09:30 - 23:00

price rate

$$$$

specialties

Breakfast, Lunch, Dinner, Drinks, Coffee

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Takes Reservations
  • Waiter Service

payment options

attire

Dressy

about

Ресторанний комплекс Big Ben - новий ресторан, паб і дитячий зал. Європейська кухня. Європейське пиво. Розваги для дітей. Корпоративи, фуршети.

story

Новий ресторанний комплекс Big Ben у Мукачеві на Закарпатті, включає в себе ресторан європейської кухні, пивний паб в англійському стилі та дитячий зал з великою кількістю іграшок. Наш ресторан «Біг Бен» залюбки порадує закарпатців і гостей міста Мукачева своїми вишуканими закарпатськими, українськими та європейськими стравами і напоями, організує зворушливий фуршет чи банкет для Вашої корпоративної вечірки, весілля, ювілею або дня народження тощо. Ресторан «Біг Бен» — це найкраще місце для святкування сімейних торжеств, організації сімейних свят, за участі наймолодших членів сім'ї, оскільки в нас є дитячий ігровий зал з веселим інтер'єром та великою кількістю іграшок. У нашому ресторанному комплексі «Біг Бен» проводяться розважальні анімаційні програми та творчі мастер-класи для дітей від 4 років, тематичні вечірки, дегустація вин з сомел'є, звучить струнний квартет. Ресторан «Біг Бен» у Мукачеві — чудове місце для проведення конференцій, семінарів, корпоративів та ділових зустрічей. А наш паб «Біг Бен» в англійському стилі, який своїм внутрішнім інтер'єром нагадує шматочок Англії, а широкий асортимент пива задовольнить найвибагливіших гурманів світлого, темного, безалкогольного, живого та нефільтрованого сортів пива від європейських чеських та німецьких і українських виробників. В пабі грає жива музика у стилі джаз, рок та ін.
Ресторанний комплекс «Біг Бен» у Мукачеві — це гарний відпочинок для молодих сімей з дітьми та їх рідних і близьких. У нас святкують Хелловін, День Святого Миколая, Новий Рік. Ми проводимо спеціальні передноворічні і новорічні програми, вікторини, конкурси, ігри і діско-паті. У ресторані грає струнний квартет. Тут проводяться тематичні вечірки і семінари. Творчі майстер-класи по навчанню малювання на піску і воді та розважальні анімаційні програми для дітей від 1 до 6 років, аква-грим для діток. Дегустація вин з сомел'є. В пабі звучить жива музика у стилі джаз, рок, інше. Заходьте на наш сайт bigbenm.com ресторанного комплексу «Біг Бен», щоб більш детально ознайомитись з нашим ресторанно-розважальним закладом у Мукачеві!

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us