Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant

muusu TERASE

Get Directions
4.3/5

2109 people have been here

address

Eksporta iela 1A Riga, Latvia

hours

Tue-Fri: 12:00 - 22:00
Sat: 10:30 - 22:00

cuisine

Barbeque

price rate

$$$$

specialties

Breakfast, Lunch, Dinner, Drinks, Coffee

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Outdoor Seating
  • Waiter Service

website

www.muusu.lv

parking

Parking Lot parking

culinary team

Head chef Kaspars Jansons & sous chef Juris Latišenoks

about

Muusu Terase ir Vecrīgas sirdī esošā Muusu restorāna jaunākā māsa. Koša, sapņaina un nebēdnīga. Tā savu vietu atradusi tik pat sapņainā vietā – Daugavas kreisajā krastā, kas ne tikai priecē ar pilsētas skaistākajiem saulrietiem.

story

Muusu Terase ir Vecrīgas sirdī esošā Muusu restorāna jaunākā māsa. Koša, sapņaina un nebēdnīga. Tā savu vietu atradusi tik pat sapņainā vietā – Daugavas labajā krastā, kas ne tikai priecē ar pilsētas skaistākajiem saulrietiem, bet arī ar vibrējošu un enerģisku gaisotni, kas pārsteidz ikvienu.

Un kā nu ne, ja reiz jauno un izmeklēto vietu pārvalda divu īstu jūras vilku tandēms – šefpavārs Kaspars Jansons un viņa labā roka Juris Latišenoks. Šeit komentāri ir lieki, viņu vārdi jau runā paši par sevi – mīlestība pret ēdienu, kas nācis no mūsu pašu zemes un ūdeņiem, cieņu pret dabu un prasību pēc kvalitātes. Viņi paši ir īsti gurmāni, kas mīl ēdienu, un šo mīlestību caur dažādu garšu eksperimentiem nes arī tālāk – ikvienam Muusu apmeklētājam ir iespēja baudīt veltes no atvērtās virtuves ogļu grila.

Skaidrs ir viens – Muusu Terase piedāvā saviem viesiem tikai labākās un baudāmākās maltītes, izcilus dzērienus un skaistāko skatu vakarpusē. Uzskatām par savu pienākumu brīdināt, ka uz Muusu Terases dīvāniem mēdz aizsapņoties.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us