Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant

Restorāns 3

Get Directions
4.9/5

493 people have been here

address

Kalēju iela 3 Riga, Latvia

hours

Open Now
Mon-Fri: 12:00 - 23:00
Sat,Sun: 11:00 - 23:00

price rate

$$$$

story

Dabas garšas "Restorāns 3" viesiem piedāvā ēdienkartes, kas atspoguļo mūsdienu kulinārijas tendences pasaulē. Savvaļas veltes, kuras tiek lietotas, gatavojot ēdienus, ir pašas tīrākās un pilnvērtīgākās, jo to augšana ir ritējusi vienīgi dabas veidotajos apstākļos.

Restorāna pimssākumi meklējami "3 pavāru restorānā Tam labam būs augt" un to veidojuši pazīstamie pavāri Ēriks Dreibants un Juris Dukaļskis, kopā ar domubiedru grupu.

Restorāns ir atvērts kopš 2015. gada un jau paguvis sevi pierādīt, iegūstot "Ekselences" veidotā topa "Latvijas labākā jaunā restorāna 2015" titulu, kā arī tika atzīts par 2. labāko restorānu Latvijā "Nordic White Guide 2017" topā, pēc garšas vērtējuma.

Restorāna ēdienkarte tiek veidota, izmantojot meža veltes, savvaļas, bio un sezonālos produktus. Restorāna apmeklētājiem ir iespēja sajust dabas un meža garšu Vecrīgas sirdī.

Visu dienu restorānā ir pieejama a’la carte, un darba dienās līdz plkst. 16:00 paralēli tai, pieejama arī pusdienu ēdienkarti. Savukārt, vakaros no plkst. 18:00 pieejamas īpašās gardēžu 5 un 7 kārtu degustāciju kartes. No septembra līdz jūnijam sestdienās un svētdienās viesi tiek gaidīti arī vēlajās brokastīs plkst. 11:00-16:00.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us