Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Coffee Shop

Kahve Ateşi Bağlar

Get Directions
4.1/5

32795 people have been here

address

Üniversite Cd. No:69 Eskisehir, Turkey

hours

Open Now
08:00 - 02:00

price rate

$$$$

specialties

Breakfast, Lunch, Dinner, Coffee

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Outdoor Seating
  • Waiter Service
  • Walk-Ins Welcome

payment options

about

“Kırk Yıl Hatırınız Var”

story

“Kırk Yıl Hatırınız Var” sloganıyla yola çıkan, kaliteli ürünleri, hizmeti ve ekibi ile kısa sürede markalaşmış , Türkiye genelinde birçok noktada bulunmayı ve dünya markası olmayı hedefleyen Kahve Ateşi, tamamen misafir odaklı anlayışı benimseyerek gücünü memnuniyetini kazanmış konuklarından sağlamaktadır.

Kahve Ateşi'nin özel ürünü olan odun ateşinde kavrulmuş kahve çekirdeklerinden oluşan Türk Kahvesi, sizlere daha önce tatmadığınız kahve keyfini yaşatır.

Odun ateşinde kavrulmuş kahve çekirdekleri usta baristaların ellerinden geçer, Türk Kahvesi eşsiz kokusu, aroması ve bol köpüğü ile sizlere özenle sunulur.

Kahve Ateşin’de Geleneksel Türk kahvesinin yanı sıra, günün her saati dilediğiniz lezzetleri bulabilmeniz mümkün.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Kahve Ateşi, esprosso bazlı kahve çeşitlerinden, filtre kahve ve soğuk kahveye, meyve aromalı soğuk içeceklerden, aromalı ve bitkisel çaylara kadar birçok içecek grubunu;

Kahvaltılıklardan, sıcak lezzetlere, ev yapımı börek ve kurabiyelere, İtalyan usulü makarnalardan, pizzalara, sıcak - soğuk salata ve eşsiz lezzetteki tava yemeklerine, müdavimi olacağınız tatlılarına kadar birçok yiyecek grubunu;

Usta şeflerin deneyimi ile siz değerli konuklarına mağazalarının modern ve rahat atmosferinde, keyifli müzikleri eşliğinde sunmaktadır. Kahve Ateşi'nde her yeni gün ayrı bir mutluluktur.

Her gün yeni bir mutluluk keşfetmeniz dileğiyle…

Kahve Ateşi Ailesi

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us