Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Italian Restaurant, Pizza Place

Pizzeria Rustica

Get Directions
4/5

744 people have been here

address

Opletalova 36 Prague, Czech Republic

phone

Call Now 224 234 868

hours

Open Now
11:00 - 23:00

cuisine

Italian, Pizza, Southern

price rate

$$$$

services

  • Delivery
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Takes Reservations
  • Take Out
  • Waiter Service
  • Walk-Ins Welcome

payment options

public transit

Restaurace se nachází v centru Prahy, v Opletalově ulici. Hned za rohem je zastávka tramvají „U BULHARA“, ze které se ve dne i v noci dostanete do všech pražských čtvrtí.

Navíc necelých 300m od pizzerie jsou stanice metra „HLAVNÍ NÁDRAŽÍ“ a „NÁMĚSTÍ REPUBLIKY“. Pokud vás po návštěvě našeho podniku čeka cesta domů za Prahu, můžete použít hned několik vlakových spojů z Hlavního nádraží nebo Masarykova nádraží, které je na dohled od vchodu do restaurace.

Pizzerie má opravdu výtečné umístění pro setkávání společností, které večer čeká cesta do různých koutů Prahy či za Prahu.

NOVINKA - WiFi připojení ZDARMA.

about

Pizzerie Rustica byla otevřena v roce 2000 a od samého začátku se snaží svým návštěvníkům přiblížit severoitalskou domácí vesnickou kuchyni.

story

Kuchyně naší restaurace si zakládá především na rozmanitosti, výborné chuti, domácí kvalitě a neošizených porcích. Používáme pouze kvalitní suroviny a olivové oleje, vše originální, italské. Maso a zeleninu odebíráme pouze od prověřených dodavatelů nebo si nakupujeme sami a osobně. Každý všední den nabízíme šest poledních menu včetně polévky, které denně obměňujeme. Každý týden též nabízíme aktuální speciality ke stálému jídelnímu lístku. Pyšníme se též výbornou pizzou, která díky tomu, že máme na zakázku vyrobené obří talíře o průměru 38 cm (běžně jsou jen 33cm), dosahuje rozměru až 40 centimetrů. To vše pouze za běžné ceny, které si účtují jiné pizzerie za pizzu menší. Naši obři jsou největší v dalekém okolí a uspokojí chutí i velikostí opravdu každého, i toho největšího jedlíka. Samozřejmostí je pec na bukové dřevo.

Od otevření v roce 2000 si těstoviny a noky sami vyrábíme z nejlepší italské semoly, a to i v netradičních tvarech. Chuť doma vyráběných těstovin či noků je nenahraditelná, pokud chceme přinášet chuť domácí italské kuchyně. I zde dbáme na uspokojení všech hostů a nabízíme bezmasé těstoviny, těstoviny s rybami či s masem nebo uzeninou.

Naši kuchaři též dbají na velký výběr čerstvých zeleninových pokrmů a výběr z našich salátů je opravdu nevšední.

Co se masa týče, snažíme se nabídnout hostům i možnosti kreativnější objednávky formou volby z několika druhů omáček k některým steakům či si k masu nasnoubit přílohu dle vlastní chuti z naší bohaté nabídky.

Věříme, že u nás budete spokojeni.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us