Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant, Hotel

Hotel Zelená Lagúna

Get Directions
4.8/5

0 people have been here

address

Kvakovce 900 Velka Domasa, Slovakia

phone

Call Now +421 915 930 345

price rate

$$$$

parking

Parking Lot parking

public transit

Budova hotela sa nachádza mimo hlavnej zástavby dediny Kvakovce, ktorá zatiaľ nemá pomenované ulice a preto pri navigovaní odporúčame využiť navigačné tabule alebo GPS súradnice (N49.003702 E21.694221). Pomôckou môže byť zadanie "Hotel Zelená Lagúna" do Google Maps.

Pri cestovaní vlakom odporúčame použiť stanicu Hummenné alebo Vranov n. Topľou a odtiaľ použiť napríklad autobusovú linku.

Najbližšie medzinárodné letisko je Košice, ponúkame po dohode individuálnu dopravu medzi letiskom a hotelom.

about

Poloha na brehu vodnej nádrže Veľká Domaša, poskytuje silný zážitok.

impressum

Nevšedný zážitok na Domaši.

story

Poloha na brehu jednej z najčistejších vodných plôch Slovenska, vodnej nádrže Veľká Domaša, poskytuje neopakovateľný zážitok. Hotel Zelená Lagúna v objatí voňavých lesov pripomína loď v bezpečnom prístave a pohľad na pokojnú hladinu vás naplní harmóniou.

Dizajn, pohodlie a funkčnosť sú všadeprítomné. Ubytujeme až 100 ľudí a pre najnáročnejších sú k dispozícii nielen luxusné apartmány priamo v hoteli, ale aj päť samostatne stojacich apartmánových domčekov s kapacitou až 6 osôb v blízkosti hlavnej budovy hotela s vlastnou terasou a krbom.

Našich hostí radi rozmaznávame. Základom zdravia je harmónia, chceme sa preto postarať o všetky vaše zmysly. Uvoľňujúce masáže, prírodné kúpanie a rôznorodé športové aktivity vám dodajú potrebnú energiu.

Milujeme dobré jedlo a vieme, že vy tiež. Náš šéfkuchár pre vás vytvorí jedinečné pochúťky, na ktoré len tak ľahko nezabudnete. Ponuka je sezónna a čerpá inšpiráciu z lokálnej aj svetovej kuchyne.

Nadštandardné kongresové priestory sú variabilné a je možné ich podľa potreby prispôsobiť. Dokážu prijať vyše 120 účastníkov, ale vieme ich naopak aj rozdeliť na menšie časti pre viaceré skupiny. Inšpiratívne prostredie sa stane dokonalou kulisou pre váš biznis.

Romantické prostredie v náručí prírody je ako stvorené na precítenie osudového "áno". Náš spoľahlivý personál spraví všetko preto, aby ste si mohli bezstarostne užívať každý vzácny moment so svojimi blízkymi.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us