Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Wine Bar

Wine Bar Marilyn Monroe

Get Directions
4.7/5

300 people have been here

address

Rruga Mujo Ulqinaku Fieri, Albania

hours

07:00 - 23:00

price rate

$$$$

specialties

Drinks, Coffee

payment options

parking

Parking Lot parking, Street parking

public transit

Wine Bar Marilyn Monroe, ndodhet vetëm 5 minuta larg sheshit kryesor "Fitorja", bulevardit "Jakov Xoxa", Unazës së Re etj. Ky pozicion i favorshëm, ju ndihmon të shpenzoni më pak kohe në trafik dhe të kaloni më shumë orë duke shijuar qytetin.

culinary team

Design Interior: ARChitectural StuDIO 0309
Photography by: Media Plan Studio

about

Për Familjarë

story

Ejani të provoni një eksperiencë të re në Marilyn Monroe Wine Bar
Relaksues, hapësirë elegante, "Marilyn Monroe Wine Bar" ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe verërash. Përfitoni avantazhin e privatësisë që "Marilyn Monroe Wine Bar" ofron, shijoni ambjentet për t'u lidhur me miqtë tuaj, biseduar me kolegët tuaj apo thjesht për t'u qetësuar duke dëgjuar muzikën e zgjedhur. Keni punë për të kryer? Dëshironi të rrini në kontakt me miqtë tuaj në rrjetet sociale? Ju nevojitet një Wireless pa pagesë? Të gjitha këto i gjeni në hapësirën tonë në Marilyn Monroe Wine Bar.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us