Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us
Mondial Boutique Hotel & Restaurant
Home
Near Me
Share
Select location
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant, Cafeteria, Hotel

Mondial Boutique Hotel & Restaurant

Get Directions
4.9/5

3028 people have been here

address

Mbrostar - Fier Fier, Albania

phone

Call Now +355 38440707 - +355689087877

parking

Parking Lot parking, Valet parking

about

Welcomes you to luxury with new improved facilities.
Only five minute drive from the town Fier – Albania.
Guests can visit Appolonia 10Km from us!

story

Mirë se vini në Mondial Boutique Hotel & Restaurant!
Mondial Hotel është një ide e re e biznesit Boutique Hotel luksoz të vendosur 5 km nga Qëndra e Qytetit te Fierit.
Hoteli ofron një atmosferë të ngrohtë, ku mjedisi moderne dhe objektet ofrojnë një strehim të këndshme për të gjithë ata që është në kërkim të paqes dhe pjesën tjetër pas një udhetimi të gjatë ose një ditë të zënë në punë.
Ju mund të pushoni ne ambjentet e Restorantit ose Kafe Bar në hollin tonë duke shijuar një kafe ekspres ose dreke te shijeshme nga Shefi i Guzhines.

Me arkitekturën neoclassic, atmosferë moderne dhe me cilësi të shërbimeve tërheqëse, ne ju sigurojmë vendosjen e përkryer për cdo lloj event-i te jetes tuaj dhe takime afariste.

Hotel ka 14 dhoma nga të cilat 1 Junior Suite, 1 Suite Family, 6 Superior dhe 6 Dhomat standarde.
Të gjitha të rehatshme, luksoze dhe elegante dhoma,janë të pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, sigurt elektronik, telefon, kabllor të lirë dhe qasje në internet pa tel, krevat king size, 32" LCD TV, tharëse flokësh ,tavolinë shkrimi edhe banjo private.
Ju presim nga afer te vertetoni gjithcka dhe te shijoni luxin dhe amjentet tona!

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us