Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant

Stara Wozownia

Get Directions
4.4/5

564 people have been here

address

Nowa 35 Lusowo, Poland

hours

Mon-Sat: 12:00 - 22:00
Sun: 12:00 - 20:00

price rate

$$$$

specialties

Lunch, Dinner, Drinks, Coffee

services

  • Delivery
  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Outdoor Seating
  • Takes Reservations
  • Take Out
  • Waiter Service
  • Walk-Ins Welcome

payment options

parking

Parking Lot parking, Street parking

public transit

Restauracja znajduje się w pobliżu Jeziora Lusowskiego i otaczających go lasów. Dojazd do nas jest ułatwiony dzięki bliskości krajowej drogi 92, a po południowej stronie autostrady A2. Z Poznania najlepiej dojechać ulicą Bukowską przez Batorowo cały czas prosto, aż do ulicy Nowej 37 w Lusowie (gmina Tarnowo Podgórne).

culinary team

Restauracja „Stara Wozownia” słynie z wyśmienitej kuchni – serwuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Jest szczególnie znana w okolicy z zup, dziczyzny i dań z drobiu. Kuchnia polska w wersji kucharzy ze Starej Wozowni charakteryzuje się z jednej strony zachowaniem oryginalnych domowych przepisów, a z drugiej – serwujemy ją w nowym, zdrowym (odtłuszczonym) wydaniu. Z kolei kuchnia śródziemnomorska to całe bogactwo potraw z Włoch, Francji i Hiszpanii. Bazuje na rybach, makaronach, świeżych warzywach – nierzadko w postaci sałatek. Krótko mówiąc jest różnorodnie, smacznie i zdrowo.

about

„Stara Wozownia” – miejsce, gdzie Twoje kulinarne marzenia ziszczą się w malowniczej scenerii i domowej atmosferze.

story

Stara Wozownia – miejscu, gdzie Twoje kulinarne marzenia ziszczą się w malowniczej scenerii i domowej atmosferze. Restauracja znajduje się w pobliżu Jeziora Lusowskiego i otaczających go lasów. Nasza restauracja oferuje swoim gościom własny parking i stałe łącze internetowe. Urokliwy tonący w zieleni ogródek doskonale sprawdza się w cieplejsze dni na spożycie na nim np. chłodnika litewskiego lub sernika na zimno. Jeśli skwar letniego dnia będzie nam dokuczał zawsze możemy wejść do środka – we wszystkich salach dysponujemy nowoczesną klimatyzacją. Dla naszych najmłodszych gości mamy specjalny kącik gdzie dzieci będą mogły do woli bawić się i rysować, a nawet pojeździć na koniu na biegunach Restauracja „Stara Wozownia” słynie z wyśmienitej kuchni – serwujemy dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. W „Starej Wozowni” urządzamy też okazjonalne tygodnie tematyczne „Kuchnie Świata”. Z usług naszej restauracji z zadowoleniem korzystają od wielu lat firmy z gminy Tarnowo Podgórne i okolic. Organizujemy catering na duże przyjęcia, jak również dowozimy obiady i lunche do firm. Posiadamy specjalne dostępne w dni powszednie lunch menu. Każda okazja jest dobra by miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, jednak są pewne okazje, które chcemy celebrować szczególnie. Takie jak: Chrzest Święty , Pierwsza Komunia Święta, Bierzmowanie, Absolutorium, Przyjęcie Weselne, Urodziny – „Roczek”Urodzin – „18-tka”, „30-stka”, „40-stka” itd. – wszystko dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – zapewniamy oprawę muzyczną – dj, sala taneczna, doskonałe nagłośnienie i aranżacja miejsca przyjęcia, Urodzin – 70-tych, 80-tych – przyjęcia dla seniorów dostosowane do ich oczekiwań i upodobań (dobierzemy dla Państwa odpowiednią muzykę, zapewnimy odpowiedni wystrój i dobór sali), Rocznica Ślubu – zapewnimy organizację zarówno kameralnego spotkania w gronie najbliższych, jak i przyjęcia dla wielu osób; Stypy – odpowiedni wystrój wnętrz, menu dostosowane do życzeń klienta, już od 35 zł od osoby; Imprezy okolicznościowe; Plenerowo-integracyjne; Integracyjne w restauracji; Wigilie firmowe; Rocznice firmowe Catering dla firm i dla odbiorców indywidualnych.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us