Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

European Restaurant, Modern European Restaurant

Restoran Farm

Get Directions
4.7/5

6911 people have been here

address

Müürivahe 27B Tallinn, Estonia

phone

Call Now +3725173261

hours

Open Now
Mon: 12:00 - 22:00
Tue-Thu: 12:00 - 23:00
Fri,Sat: 12:00 - 00:00
Sun: 12:00 - 22:00

price rate

$$$$

specialties

Lunch, Dinner, Drinks, Coffee

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Takes Reservations
  • Take Out
  • Waiter Service
  • Walk-Ins Welcome

payment options

attire

Casual

parking

Parking Lot parking

culinary team

Executive chef Dmitri Rooz
Chief cook Mihkel Kalbus

about

Kodanliku aja jõuka Eesti talu atmosfäär keskaegse Tallinna südames ja tõeliselt eestimaiste toodete uus maitse tänapäeva kulinaaria võtmes.

story

Restoran FARM on modernse Eesti köögiga restoran vanalinnas, kus kõik kauaaegne ja kodune saab sisse uue elu. Meie restorani miljöö kajastab Esimese Eesti Vabariigi aegse eduka talumehe nägemust uhkusest ning õhkab hubasust, naturaalsust, rahu ja kodumaad. Meie naudingu eklektika seisneb Eestile omaste ja värskete maitsete taaselustamises ning täiustamises ülemaailmse toidukultuuriga.

Leiame, et õige maitse on nagu noot, mis peab üksi kõlama puhtalt ja naturaalselt, kuid teistega kooskõlas kui sümfoonia. Seetõttu kasutame oma köögis vaid parimaid naturaalseid hooajalisi tooraineid, mis, kui võimalik, on saadud kohalikkudest taludest. Meile olulised põhitõed elus on autentsus, kvaliteet ja sõbralikkus. Meie arust parim viis koduse köögikunsti nautimiseks on kasutades selleks ka naturaalseid ja koduseid nõusid - puit, malm, paber, klaas, tekstiil. Seda kõike selleks, et nii meie külalistel kui ka meil endil oleks huvitav kõige selle keskel olla. Võime julgusega öelda, et kõik esmakordsed külastajad on positiivselt üllatatud nii meie ebatraditsioonilistest serveerimisnõudest kui interjöörist.

Kindlasti ei hakka restoran FARM Tallinnas pretendeerima innovaatilisema restorani tiitlile, sest kõike neid materjale on ka enne kasutatud. Kuid meie soovime seda kõike teha vaid loomulikul viisil ja kindla eesmärgiga, pannes rõhu just toidu kvaliteedile.

Näiteks, meie restorani keskel asub klaasitud ovaalne köök, et saaksite oma silmaga kogeda meie kokkade kuninglikku kätetööd samal ajal, kui meie teenindus teid võlub. Lõõgastumiseks on meil aga suur uhke kamin, mille soojuse saatel saab pilvepehmes tugitoolis rahulikult naudelda. Kuid nüüd kõige tähtsama, toidu, juurde.

Meie meeskonnas elutseb kolm kulinaarset kangelast: Bränd Chef Dmitri Rooz, kelle gastronoomilist ambitsiooni kirjeldab kõige paremini vaid kokkade olümpia ehk Bocuse d´Or. Eesti Maitsete saatkonna saadik ja restoran FARMi menüü kontseptsiooni looja Mihkel Kalbus ja restoran FARMi peakokk.

Lisaks, just hiljuti pälvis restoran FARM gastronoomiakonkursi Silverspooni tiitli “Best Estonian Cuisine 2016”

Seega, tule tutvu ehedate Eesti maitsetega kõige hubesemal viisil, mis võimalik, tule FARMi!

* * *
Атмосфера благополучной эстонской фермы буржуазного времени в сердце средневекового Таллинна и новый вкус истинно эстонских продуктов в современном кулинарном звучании.

Гостеприимная семья ресторана FARM, бренд-шеф Дмитрий Рооз и шеф-повар Михкель Калбус – создатели уникального меню на основе свежих продуктов ведущих фермерских хозяйств Эстонии, приглашают всех, кто хочет познакомиться с современной эстонской кухней и отдохнуть в уюте и комфорте.

* * *
The secured Estonian farm’s atmosphere of bourgeois period and absolutely new taste of truly Estonian products in the modern culinary performance settled at the very heart of the medieval Tallinn.

The hospitable family of the restaurant FARM, executive chef Dmitri Rooz and head chef Mihkel Kalbus who are the creators of the unique menu based on the fresh produce of the leading Estonian farms, invites everyone who wants to get acquainted with the modern Estonian cuisine and to relax with coziness and comfort.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us