Dance & Night Club, Pub, Just For Fun
Diamond Club
2561 people have been here
hours
Fri,Sat: 21:00 - 04:00
services
- Good For Groups
- Takes Reservations
- Waiter Service
payment options
facebook link
website
parking
Parking Lot parking, Street parking
public transit
Ul. Łojewska 11
about
ul. Łojewska 11, 1 piętro
story
Diamond Club & Sushi Bar to dwa lokale:
Club Diamond
– lokal o wyjątkowym, wysublimowanym klubowym wnętrzu, z niesamowitym nagłośnieniem i klubową muzyką. Lokal powstał z potrzeby wypełnienia luki na klubowej mapie Warszawy, w której próżno szukać kameralnego miejsca na poziomie w tej części miasta.
Club otwarty:
Piątek 21:00 - 3:00
Sobota 21:00 -4:00
Sushi Bar Yakuza
– lokal o przyjemnym relaksującym wystroju z pysznymi drinkami i doskonałą kuchnią. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie – bogaty wybór sushi, sałatek, doskonałych zup oraz dań z woka. Słowem idealne menu na każdą okazję!
Kuchnia otwarta od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11.00 - 21.00
VIP ROOM – Diamond Club dysponuje ekskluzywnym VIP ROOMem, idealnym dla Gości szukających odrobiny prywatności w gronie najbliższych znajomych. Nasz VIP ROOM to idealne miejsce na wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny, etc.
Wszystkie pomieszczenia w klubie są klimatyzowane !
Organizujemy imprezy okolicznościowe:
- Urodziny
- 18-stki
- Wieczory Panieńskie, Kawalerskie
- Imprezy firmowe, szkolenia
666 120 111 lub club.diamond@ymail.com