Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Italian Restaurant

Cucina Povera

Get Directions
4.8/5

256 people have been here

address

ul. Jesionowa 16 Zalesie Górne, Poland

hours

Tue-Thu: 12:00 - 21:00
Fri,Sat: 12:00 - 22:00
Sun: 12:00 - 20:00

cuisine

Diners, Italian, Pizza

price rate

$$$$

specialties

Dinner, Drinks, Coffee

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Outdoor Seating
  • Takes Reservations
  • Take Out
  • Waiter Service

payment options

parking

Parking Lot parking, Street parking

culinary team

SZEF KUCHNI DAMIAN: MŁODY PRZEDE WSZYSTKIM. SZLIFY ZBIERAŁ W WALII I NIEMCZECH, A DOKŁADNIE BERLINIE. WŁAŚNIE TAM MIAŁ NIESPOTYKANĄ MOŻLIWOŚĆ PRACY U BOKU GORDONA RAMSAY’A, TEGO OKRUTNEGO PANA KTÓRY KRZYCZY, RZUCA, A NAWET CZASEM SIĘ UŚMIECHA. NIE MIAŁ LITOŚCI TAKŻE DLA NASZEGO SZEFA KUCHNI. PRACOWAŁ W WIELU RESTAURACJACH W WARSZAWIE AŻ NADSZEDŁ CZAS NA REALIZACJE MARZENIA O WŁASNEJ MAŁEJ RESTAURACJI.
DBA O JAKOŚĆ PRODUKTÓW, A TAKŻE O ESTETYKĘ WYDAWANYCH DAŃ. KAŻDY GOŚĆ RESTAURACJI MOŻE LICZYĆ NA ŚWIEŻE, EKOLOGICZNE, ORAZ NICZYM NIE PRZETWORZONE POTRAWY , KTÓRE NIGDY NIE MAJĄ STYCZNOŚCI Z MIKROFALÓWKĄ CZY ZAMRAŻALNIKIEM A TAKŻE ŻADNĄ CHEMIĄ.

about

Poznaj prawdziwe, niezapomniane włoskie smaki. Poczuj atmosferę włoskiej trattorii.

story

Cucina Povera w dosłownym tłumaczeniu znaczy „biedną kuchnię” , a wywodzi się z trudnych, powojennych czasów we Włoszech głównie na terenach wiejskich, gdzie gotowano to co Ziemia dała. W dzisiejszych czasach Cucina Povera jest synonimem kuchni tradycyjnej, zdrowej, obfitującej w warzywa i owoce, produkty bogate w węglowodany. To kuchnia przede wszystkim zdrowa i smaczna. Oparta o cykl biologiczny produktów i człowieka. Dostosowana do każdej pory roku, jej temperatury i klimatu.
A jaka jest Cucina Povera w Zalesiu? Jest miejscem, gdzie stosowana jest zasada „biednej kuchni” a do tego wszystkiego jest połączeniem pasji do gotowania i wszystkiego co włoskie.
Naszym celem jest promowanie prawdziwych i niezapomnianych włoskich smaków. Jest to miejsce, gdzie nasi Goście poczują atmosferę włoskiej trattorii,włoskiej gościnności w polskim wykonaniu.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us