Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Dance & Night Club, Restaurant

Deniz Kulübü

Get Directions
4.6/5

0 people have been here

address

Zonguldak, Turkey

price rate

$$$$

specialties

Breakfast, Lunch, Dinner, Drinks, Coffee

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Outdoor Seating
  • Takes Reservations
  • Waiter Service

parking

Parking Lot parking

about

Zonguldak Deniz Kulübü

story

63 YILLIK ALIŞKANLIĞINIZ ÇAĞDAŞ MEKÂNI VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞIYLA YENİDEN HİZMETİNİZDE. YEPYENİ SALONU VE MENÜSÜYLE RESTAURANT BÖLÜMÜMÜZDE BİR YANDAN DENİZ MUTFAĞININ
EŞSİZ LEZZETLERİNİ TADABİLİR BİRYANDAN DA DÜNYA MUTFAĞINDAN SEÇME YENİ LEZZETLERİ KEŞFEDEBİLİRSİNİZ.
ALATURKA MÜZİK EŞLİĞİNDE DOSTLARINIZI VE MİSAFİRLERİNİZİ AĞIRLAYABİLECEĞİNİZ GİBİ TOPLU YEMEK VE ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARINIZDA DA DENİZ KULÜBÜ AYRICALIĞINI YAŞAYABİLİRSİNİZ.
MUHTEŞEM MANZARASIYLA YARI AÇIK KAFE BÖLÜMÜMÜZDE KAHVALTI VE APERATİF KEYFİNİ AİLENİZ VE DOSTLARINIZLA PAYLAŞMAK EŞSİZ BİR DENEYİM OLACAK. DİNAMİK DEKORASYONUYLA ÖNE ÇIKAN BAR BÖLÜMÜMÜZDE; KARAOKE GECELERİNİN, DJPERFORMANSLARININ VE CANLI MÜZİK GECELERİNİN TADINI ÇIKARMAK GEÇLERE VE GENÇ HİSSEDENLE DÜŞÜYOR. ALAKART DÜZENDE 1100 KİŞİ, PARTİ VE KONSER GİBİ ETKİNLİKLERDE 2000 KİŞİYE HİZMET VEREBİLECEK AÇIK ETKİNLİK ALANIMIZ İSE DÜĞÜNLERİNİZ VE DİĞER YAZ ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN.
TEKRAR HİZMETE SUNULAN PLAJ BÖLÜMÜMÜZ NEZİH ORTAMIYLA VE YEME İÇME SERVİSİYLE YAZBOYUNCA ALIŞKANLIĞINIZ OLACAK. DALIŞ MERKEZİMİZ, TEKNE GEZİLERİMİZ VE SU SPORLARI HİZMETLERİMİZ AKDENİZ - EGE SAHİLLERİNİN ARATMAYACAK.
DENİZ KULÜBÜ MÜDAVİMLERİ BU EŞSİZ KOYDAKİ HATIRALARINI TAZELERKEN GENÇLER DE ULUSLARARASI STANDARTTA HİJYEN VE HİZMET ANLAYIŞIYLA YENİLENEN DENİZ KULÜBÜNÜN TADINA VARACAKLAR.
20 HAZİRANDAN İTİBAREN TEKRAR HİZMETİNİZDEYİZ.. BEKLİYORUZ.
BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN TELEFONUMUZ 03722512252 GSM:05301176280

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us