Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us
Хмільний Князь
Home
Near Me
Share
Select location
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant

Хмільний Князь

Get Directions
4.7/5

859 people have been here

address

вул. Прорізна, 20 Kyiv, Ukraine

phone

Call Now +38 044 278 10 70

hours

12:00 - 23:00

price rate

$$$$

story

Смакуй вишукане, вживай справжнє!

Легенда:
ХМІЛЬ в слов'янської міфології - рослина і бог;
Бог хмелю і покровитель хмільного напою, рослина, з якої готують цей дивовижний напій.

Відомо, що першими хмільними напоями в Київській Русі були мед, що збродив і пиво.
З тих далеких часів збереглась відома приказка багатьох народних казок: "І я там був. Мед, пиво пив. По вусах текло, а в рот не попало. На душі п'яно та ситно стало".
Хмільне питво кожен варив сам для себе, скільки йому потрібно було для побуту. Іноді напої варили сім'ями, світом, що отримувало назву мирського пива. Громади і світи, міста і села сходилися на ігрища, збиралися на братчини, бенкети і бесіди. На народні бенкети запрошувався Князь, на бенкет княжий збирався народ, у тому веселому єднанні народу і князя всі разом насолоджувалися свіжим пивом.

Тоді і народилося повір'я, що в кожному ковтку дивного пінного напою живе дух Хмільного Князя, який робить людину сильнішою, хоробрішою і, звісно, веселішою!

Частка правди з цієї легенди долинула і до наших часів, в смаку і ароматі крафтового пива є щось чудове, магічне. Хмільний Князь продовжує "приходити" до нас, бадьорить і освіжає, а в кожному келиху – цілий світ, незабутній смак, відпочинок і задоволення!

В наш час пиво, зайняло одну з перших позицій серед відомих і шанованих у всьому світі алкогольних напоїв і з кожним днем ​​популярність його постійно зростає. Свідченням тому є світова крафтового революція, яка сколихнула весь світ. Крафтове пивоваріння розвивається постійно, впроваджуючи нові технології та інновації, несе сучасні смаки та відчуття в маси, поширюючи і прививаючи культуру вживання пива.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us