Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Restaurant

Gambrinus Street Jihlava

Get Directions
4/5

687 people have been here

address

Židovská 22 Jihlava, Czech Republic

phone

Call Now 734 617 467

hours

Open Now
Mon-Thu: 10:30 - 23:00
Fri: 10:30 - 01:00
Sat: 11:30 - 01:00
Sun: 11:30 - 23:00

price rate

$$$$

services

  • Catering
  • Good For Groups
  • Good For Kids
  • Outdoor Seating
  • Takes Reservations
  • Take Out
  • Waiter Service
  • Walk-Ins Welcome

payment options

parking

Parking Lot parking, Street parking

culinary team

V Gambrinus Street nabízíme naším hostům výběr mezinárodní i české kuchyni. Naši kuchaři vám připraví vynikající steaky, tatarák a chuťovky k pivu. Polední menu obměňujeme denně.
Naši kuchaři staví na základních chutích a pracují s výraznými chutěmi, které dokáží ještě více umocnit chuť kvalitních surovin. Dbáme na čerstvost surovin a nabídku měníme podle sezóny. Nová kuchyně splňující nejpřísnější normy EU. U nás vaříme zásadně a pouze z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin, nepoužíváme žádné glutamáty. Jateční maso nakupujeme z českých chovů.

about

Restaurace Gambrinus Street se nachází v centru města Jihlava. Nabízíme nejlepší kuchyni široko daleko, za dostupné ceny.

story

Restaurace Gambrinus Street se nachází v centru města Jihlava. Nabízíme nejlepší kuchyni široko daleko, za dostupné ceny. Ještě jste k nám nezavítali? Podívejte se, jak nás najít, kontaktovat a rezervovat.
Kapacita restaurace činí 30 míst v horním a 40 ve spodním patře.
Kuchyně
V Gambrinus Street nabízíme naším hostům výběr mezinárodní i české kuchyni. Naši kuchaři vám připraví vynikající steaky, tatarák a chuťovky k pivu. Polední menu obměňujeme denně. Naši kuchaři staví na základních chutích a pracují s výraznými chutěmi, které dokáží ještě více umocnit chuť kvalitních surovin. Dbáme na čerstvost surovin a nabídku měníme podle sezóny. Nová kuchyně splňující nejpřísnější normy EU. U nás vaříme zásadně a pouze z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin, nepoužíváme žádné glutamáty. Jateční maso nakupujeme z českých chovů.

A k dobrému jídlu patří dobré pití
Milovníci a znalci se mohou osvěžit lahodným točeným pivem Gambrinus. Točíme Gambrinus Original 10 , Pilsner urguell a pšeničné pivo Fénix.

Nabízíme vína a bohatý sortiment alkohololických i nealkoholických nápojů.

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us