Filters
Select location
Sort by
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us

Italian Restaurant

Panna Pasticceria

Get Directions
4.4/5

2620 people have been here

address

Б. Житомирская 6/11 Kyiv, Ukraine

hours

Open Now
Mon-Fri: 08:00 - 22:00
Sat,Sun: 08:30 - 22:00

cuisine

Italian

price rate

$$$$

payment options

about

Panna – смак сучасної Італії. Тут сицилійські шеф-кухарі готують італійські страви, а також великий вибір десертів та справжнього джелато.

story

✓ Panna - це італійська кондитерська-пастічерія у стилі dolce vita. Завжди свіжа випічка, неймовірні класичні та сучасні італійські десерти, печиво та цукерки. Все готують на місці, лише вручну та з найкращих натуральних продуктів. За солодке тут відповідає сицилійський кондитер із 40-річним досвідом Вінченцо Мантія.
✓ Panna - це італійська таверна-остерія. Домашня паста та равіолі, гарячі фокачі, сири та м'ясо з різних провінцій Італії, капрезе, лазанья, різото - все, як в класичних остеріях Італії. Кухнею завідує Франческо Черезі - шеф-кухар з Сицилії, тож в меню також фірмові страви alla Siciliano.
✓ Panna - це джелатерія: як кафе-морозиво, тільки набагато краще. Натуральне молоко та вершки, фрукти і горіхи, густа та ніжно-кремова текстура - усе це джелато. Знайти справжнє італійське джелато в Кієві можна лише тут. Гарантовано 48-річним досвідом нашого шефа-джелатері Сальваторе Капелано!

Home
Turn off dark mode
Turn on dark mode
Language: English
About us